Podmínky služby a aplikace Wifileaks

Odesláním tohoto formuláře souhlásite s podmínkami služby. Těmito podmínkami je především to, že nebudete zkoušet jakékoliv hackovací a crackovací techniky k nepovolenému proniknutí do systému. V takovém případě bude váš účet smazán a použitý telefon pomocí jeho jedinéčného identifikátoru navždy blokován.

Dále se zavazujete, že se vzdáváte jakýchkoliv autorských práv k zaměřeným datům, které odešlete na server Wifileaks. Tato data budou komunitě k dispozici jako volná data bez autorských práv, každý je tedy bude moci využít ať už k soukromým, či komerčním účelům a to bez jakýchkoliv podmínek.

Já jakožto provozovatel služby se naopak zavazuji k tomu, že nebudu žádným způsobem zneužívat váš mobil skrze zaměřovací aplikaci a neposkytnu vaše identifikační údaje třetí straně. E-mail v registraci slouží k možnosti komunikace a k základnímu potvrzení identity, v žádném případě vám na něj ale nebude chodit jakákoliv forma reklamního sdělení. Na e-mail vám budou později chodit ntofikace různého typu pouze v případě, že si je v administraci sami povolíte.


Login může obsahovat písmena bez diakritiky, čísla a podtržítko. Heslo musí mít alespoň 5 znaků.

Login:
Heslo:
E-mail:

Tento účet slouží k tomu, abyste se pomocí něj mohli přihlásit v mobilní aplikaci.

Správa účtu

   Webhosting poskytla společnost Active 24| www.wifileaks.cz | cizekuba@gmail.com |